Ceny, rezervace

LOGO

Kliknutím na tlačítko můžete rezervovat svůj trénink u nás. Rezervovat trénink lze i emailem jezdeckyskokovyklub@gmail.com anebo telefonicky +420 722 960 400.

Nabízíme jezdecké tréninky pro děti a dospělé jezdce zaměřené na skokovou drezuru, gymnastiku a parkur do úrovně 120 cm na našich sportovních pony a koních s vlastní závodní výkonností. Příprava míří od kvalitního základu k ZZVJ a závodům, nebo k bezpečnému a kvalitnímu rekreačnímu ježdění. Dále nabízíme vyjížďky, letní soustředění pro děti, pravidelná soustředění s účastníkem mistrovství Evropy Davidem Fialkou…. je možnost si koně pronajmout i ustájit.

Každý trénink u nás je přizpůsoben úrovni jezdce, a je proložen prací na bariérách, kavaletami, gymnastikou a skoky až po celý parkur. Vyhrazujeme si právo vložit mezi tréninky i občasnou čistě drezurní lekci, pokud je třeba ji zařadit do tréninkového plánu jezdce.

CENY DĚTI 2 – 5 LET:

Jezdecký trénink v hale a krátká procházka celkem 30min 350,-

CENY DĚTI OD 5 LET A DOSPĚLÍ JEZDCI:

Permanentka 5 jezdeckých tréninků 50min (platnost 6 týdnů) cena 2500,-

Trénink bez permanentky 50min 550,-

Pronájem koně (obsahuje 8 tréninků a 4 víkendová samostatná ježdění měsíčně) 5400,-/měsíc

Ustájení koně (obsahuje 8 tréninků měsíčně, denní péči o pohodu koní – krmení, místování, výběhy) 9400,-/měsíc

Trénink na vlastním koni 400,-

Zapůjčení koně na ZZVJ a závody – ceny na dotaz

 

ČAS U NÁS MIMO SEDLO (tzv. kroužek):

Zachováváme si tradici možnosti pro děti v péči o koně v čase stráveném u nás navíc nad rámec tréninku a to všechny všední dny v týdnu v čase 15:00 – 18:00.

U dospělých vítáme snahu zapojit se do přípravy koně a péči po ježdění.

ROZPIS TRÉNINKŮ:

PONDĚLÍ – PÁTEK

15.00 děti 5 – 12let ovládající koně v kroku a klusu až po děti na úrovni křížkového parkuru
16.00 děti 12 – 16let parkur 60cm až úroveň ZZVJ
17.00 juniorky 16 – 20let parkur 80 – 120cm
18.00 dospělí parkur křížky až 120cm

PONDĚLÍ + ČTVRTEK

19.00 a 20.00 dospělí začátečníci

SOBOTA – NEDĚLE

9.00 - 17.00 děti a dospělí začátečníci, náhradní tréninky, vyjížďky a individuální tréninky 

VYŽADOVANÉ CHOVÁNÍ V AREÁLU:

Vzájemné respektující chování. Vracení zapůjčeného vybavení na místo. V areálu se nekouří a je zakázáno vodit zde psy bez vodítka.

Za ohleduplnost velmi děkujeme a těšíme se na společné sportovní zážitky s koňmi.

 

Komentáře (18)

 1. Lenka Hrušková

  Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli je u vás možnost nějaké brigády? Dozvěděla jsem se o vás od mé spolužačky Aničky Kumžákové a ta mi vás velmi doporučila. Jezdila jsem od malička až do svých asi 13 let, pak jsem musela přestala z důvodu závodního plavání, ale koně mi moc chybí, a tak bych se k nim chtěla zase vrátit. A jelikož si své kroužky musím platit sama, měla bych velký zájem o nějakou brigádu u vás ve stáji.
  Děkuji moc za odpověď.
  Lenka Hrušková

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Ahoj Lenko, určitě ano, obávám se ale, že zrovna v časech kdy máš školu. Můžeme se zkusit domluvit po telefonu, kontaktuj mne na 722960400. Díky! Adéla

 2. Nikol Peschová

  Dobrý den,

  mám zájem o ukázkovou individuální výcvikovou lekci. Jezdím rekreačně několik let, ale považuji se za začátečníka. Zvládám krok a klus (i bez sedla), na cvalu jsem začala pracovat teprve nedávno. Věnovala jsem se především horsemanshipu a ježdění bez sedla. Případně bych později měla zájem o permanentku a vyjížďky. Je mi 16 let a dojíždím z Říčan, nedělalo by mi problém přijet na výcvik i vyjížďku v jeden den. Po předchozích zkušenostech především z jezdeckých táborů mám zájem pouze o individuální hodinu. Později by se přidala i sestra (10 let) se stejnými zkušenostmi. Jako cíl pro tyto prázdniny bych si stanovila zvládnutí koně ve všech chodech.

  1.-14.července mám nepřetržitě volno, byla bych ráda, kdyby první hodina proběhla někdy v této době.

  Děkuju a těším se na Vaši odpověď

  Nikol Peschová

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Pozdě ale přece čtu Tvůj příspěvek tady Nikolko:-) Mám radost z už půlroční spolupráce. Jen tak dál!

 3. Magdalena Ptáčková

  Dobry den,
  nikde zde na stránkách nemohu najít cenu ustájení. Mohu se tedy zeptat?:) Dekuji Ptáčková

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Cena ustájení včetně skokového tréninku 2x týdně je 9500,- měsíčně. Krásný den!

 4. Silvie Bílá

  Dobrý den, ráda bych dala k vánocům jízdy příteli, který se chce naučit jezdit na koni. Chtěla jsem se zeptat, jeslti to lze i v zimním období.

  Předem Vám děkuji za opodvěď.

  S přáním krásného dne

  Silvie Bílá

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Dobrý den, máme halu, jezdíme celoročně. Začátečníky směřujeme na víkend, sportovce na všední dny 15.00 – 20.00 denně. Krásný den!

 5. Adéla Stárková

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné chodit na kroužek. Tak cca 1. týdně. Předem Děkuji za odpověď.

  S pozdravem Adéla S.

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Dobrý den, ano, teď v zimním období míváme cca 2 místa denně volná. Pro konkrétní domluvu prosím volejte 722960400, děkuji! A těšíme se. Adéla

 6. Jarmila Babiánková

  Dobrý den, ráda bych zakoupila 12-leté dceři 5 jízd se základním výcvikem. Lze zaslat peníze na účet a vy mi pošlete mailem permanentku nebo musím zajet osobně?
  Dá se případně nějak prodloužit platnost?

  Děkuji Babiánková

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Dobrý den, děkuji, vše již běží jak má! Těšíme se zase v sobotu:-)

 7. Nela Petrová

  Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli je u vas v klubu volne misto.Jezdim uz okolo 2 a pul let, chtela bych si udelat ZZVJ a mam i trochu sportovni ambice.Ale jasne ze bych i pracovala(to ke konim patri).Proto jsem se chtela zeptat kolik by to stalo, dochazela bych tak 3x do tydne.
  Dekuji Petrová

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Dobrý den, ceník je na webu, pokud zvolíte permanentku je to 2500,-/5 tréninků. Dál je možnost pronájmu koně s tréninky apod. ZZVJ absolvujeme dvakrát ročně. Pro další detaily jsme k dispozici na mailu/telefonu a také Vás ráda uvítám u nás při nezávazné návštěvě. Krásný den.

 8. Markéta Hušková

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli u vás také probíhá „kroužek“ pro děti – péče o koně, jízdy… nebo je jen možnost jízd a péče v rámci zakoupených tréninků. Dceři je 9 let, s jízdou na koni zatím nemá zkušenosti.
  Děkuji
  Markéta Hušková

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Dobrý den, ano, každý všední den od 15 do 18.00. Úplní začátečníci ale prvních pár tréninků absolvují v individuálním režimu povětšinou o víkendech, tak aby se naučili základně bezpečně ovládat koně v kroku a mírně i v klusu. Pak je možnost je zařadit do některého ze sportovních tréninkových skupinek ve všední dny v uvedeném čase. Pro detaily jsem k dispozici na mailu a telefonu, je možná nezávazná návštěva. Těšíme se na případné setkání!

 9. Elen Hovorková

  Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli bych k vám nemohla začít chodit jezdím od svých 4let a teď mi je 12let mám menší zkušenosti s parkurem jinak v pohodě zvládám krok klus cval i na vyjížďkách.
  Elen

  1. Bc. Adéla Barvínek (Autor)

   Určitě. Pro konkrétní termín mne kontaktujte prosím telefonicky nebo emailem. Těšíme se! Adéla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>