Trenér – trainer

LOGOVšechny tréninky kromě pravidelných soustředění s mistryní ČR Natálkou Roučkovou trénuje skoková jezdkyně s výkonností ST** Bc. Adéla Barvínek, majitelka stájí. Jezdecké začátky prochází naši jezdci s milou a trpělivou instruktorkou. Koně pro tréninky našich jezdců určení mají sportovní vzdělání ověřené parkurovými závody.

Náš koncept funkčních tréninků na sportovních koních je nadstandardní, progres a posun provází každý trénink.

 Bc. Adéla Barvínek:

Licence jezdce (pod ČJF, 2005)
Instruktor turistických jízdáren (pod ČJF, 2006)
Cvičitel jezdectví (pod ČJF, 2009)
kurz Trenér II. řádu (pod ČJF, 2017)
absolvent bakalářského oboru Chov koní, ČZU
2010, 2011: s americkým teamem RTC účast na řadě CSI a CSIO
2012, 2013: oživení vlastních prostor u Prahy, vznik skokového jezdeckého klubu a rozšíření řad tréninkových svěřenců
2014: stáž v JS Opatrný Hořovice, desítky startů stáje na závodech a účastí na ZZVJ
2015: starty na hobby, národních a mezinárodních závodech, seriál domácích hobby závodů, navázání exkluzivní spolupráce – prvních pět soustředění pro naše jezdce s Natálkou Roučkovou 
2016: splněná kvalifikace na MČR v kategorii družstev, navázání na seriál hobby závodů i soustředění v areálu, účast na hobby a národních závodech atd.
2017: úspěšné přesunutí stájí do většího areálu, stavba jezdecké haly, starty na hobby i národních závodech a ZZVJ, seriál soustředění s Natálkou Roučkovou, seriál hobby závodů v areálu, 5.ročník denních letních táborů atd.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>