NOVINKA: Jezdecký pobytový tábor pobočka Telce!

Pouze 30 km od hranice Prahy vzniká druhé útočiště pro naše aktivity s koňmi!

Srdečně zveme na jezdecký pobytový tábor, poprvé v Telcích!

V termínech neděle-neděle 5.7.-12.7. a 2.8.-9.8.2020 jsme pro děti naplánovali týdny plné koní, výletů, závodů.

V plánu je denně trénink na nové pískové jízdárně uzpůsobený jezdeckým dovednostem konkrétního jezdce, drezurní, skokový, bez sedla, pony games… péče o koně a večerní hry a teorie už děti znají z našich příměstských táborů, a středy jsou tradičně odpočinkovější, kdy kromě tréninku věnujeme čas dílničkám – tedy tvoření s koňskou tématikou.  Pondělí, úterý, čtvrtek a pátek se kromě tréninků ponese ve znamení výletů s koňmi jak na historická a zajímavá místa (Kamenný pastýř, Boženina studánka, rozhledna Stradonka, nedostavěný mystický chrám v Panenském Týnci), tak na dvě blízká koupaliště (Hořešovice a vodní nádrž Vraný). V případě nepřízně počasí vyrazíme bez koní do Muzea české vesnice Peruc. Obě soboty vyrazíme na výlet na jezdecké parkurové závody do Židovic (Židovice u Libčevse, areál Ondry Pospíšila, vítěze finále Českého skokového poháru 2018) a v neděli se jejich dětské verze (jízda zručnosti nebo malý parkur) dokonce zúčastníme! Na účast na závodech pozveme rodiče a rovnou ze Židovic se po závodech pojede domů. 

Ubytování je v samostatném bytě s vlastním sociálním zařízením, menší děti v pokojíčku v centrálním domě. Je možnost i stanovat, v areálu je krb,  při teplém počasí jej využijeme k večernímu posezení.

Závazné rezervace posílejte na náš email jezdeckyskokovyklub@gmail.com do 30.4.2020 (5 000,-/týden), anebo později (5 500,-/týden) až do naplnění kapacity 10 dětí.

Storno poplatek 50%.