Termíny letních kempů 2019!

Již sedmý ročník příměstských soustředění v Carrick Stables se blíží!

8.7. Začátečníci a pokročilí – intenzivní skokové soustředění (propozice na vyžádání)
15.7. Začátečníci
22.7. Začátečníci
5.8. Začátečníci a pokročilí – intenzivní skokové soustředění (propozice na vyžádání)
12.8. Začátečníci
26.8. Začátečníci

Program

Sraz do 9:00. Dopoledne probereme téma s praktickou ukázkou – péče o kopyta, čistění koní a poníků, krmení koní, použití a údržba sedel a uzdeček apod. Minimálně jednou za týden si děti vyzkouší i část údržby boxů nebo pastvin. Následuje příprava na tréninky a tréninky uzpůsobené schopnostem jezdce, rozdělení dle úrovně jezdců.

Oběd (dovoz z prověřené restaurace s ohledem na věk a chutě daného turnusu), jednou za turnus oběd v polovině výletu s koňmi na způsob pikniku.

Polední pauza v klubovně nebo hale, teorie o koních (od plemen a historie až po pravidla jednotlivých disciplín), jednou za týden jízda zručnosti na bázi pony games, hry s koňskou tématikou, kvíz znalostí o koních, příprava koní na vyjížďku a výlet do terénu – kopce, potok, lesy, louky – každý jezdec alespoň půlhodinku v sedle.

Příprava večerního krmení, 16:00 rozchod.

• Kapacita dětí je 12 denně, k dispozici je 6 vyškolených koní a poníků. Ježdění a program vede odborná instruktorka, u pokročilých jezdců – skokanů vede tréninky trenér se skokovým zaměřením.
  • V areálu je k dispozici nová krytá hala, venkovní kolbiště s bílým pískem a geotextilií, klubovna, kuchyň, sprcha.
  • Cena při platbě na místě je 900,-/den, při objednání celého týdne (po-pá) cena 850,-/den při platbě předem do 30.4.2019, na místě 4 500,-/turnus.
  • Storno poplatek je 50%.

Přihlášky s termínem a jménem, věkem, jezdeckou zkušeností a příp. zdravotními omezeními dítěte zasílejte na jezdeckyskokovyklub@gmail.com